Відділ освіти Шпиківської селищної ради
Вінницька область
Міністерство освіти
і науки України

Нарада для керівників органів управління освітою

Дата: 31.01.2024 10:30
Кількість переглядів: 151

30.01.2024 року Департамент гуманітарної політики Вінницької ОВА провів онлайн нараду з керівниками органів управління освітою територіальних громад. Основним питанням було організація І та ІІ етапів загальнонаціонального проєкту школярів “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня.

Крім того кожен навчальний заклад, який братиме участь у "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", отримає креативний персональний логотип.